aile mahkemesince verilen uzaklaştırma kararına itiraz dilekçesi "ret" edildi ve esasen dilekçe de neler yazılması gerektiğini kendisine ben söyledim ve buna rağmen akıl almaz derecede alakasız şeyler yazdığını gördüm . dolayısıyle itiraz dilekçesi ret edildi ve ret edildikten sonra hiç bir soruma cevap vermedi.. normalde itiraz dilekçesi hazırlamak için avukatlar 5bin tl para istiyorlar vekalet verdiğim avukat 25bin tl istedi ve şuanda asla sorduklarıma cevap vermiyor (bağlantıyı tamamen kesti) açıkcası ödediğim ücretin hiç birşey yapmadığı için çok "fahiş" olduğunu düşünüyorum. esasen böyle bir aile mahkemesi kararına sadece itiraz dilekçesi verilmesi fazlası ile yeterli sanırım ve buda avukatın zaten kötü niyetli olduğunu yani doğrunun ne olduğunu bilmesine rağmen bunu bir ceza davası gibi ele alıp yüksek ücret talep ettiğini düşünüyorum

açıkcası verdiğim ücret beni "enayi" gibi hissettiriyor o yüzden büyük bölümünü geri almak istiyorum ve tabi azletmek (para ödemeden) ayrıca şikayet etmek (başkalarına böyle şeyler yapmaması için)