Öncelikle mesajımı cevaplayan herkese teşekkur edıyorum.
Yaşım 33 ve 3 yıllık evlıyım bundan 1 yıl once esımın benı aldattıgını ogrendım ve aılesını de evımıze cagırarak onlara kendısının yanında durumu anlattım ınanmadılar ve elımdekı kanıtları gosterdım aldattıgı kişiyle olan telefon kayıtları birlikte gittiği yerler ses kayıtları sosyal paylaşım sıtelerınde yazıştıkları vs. bunların hepsını aılesıne ve kendıne gosterdıgımde kendısı de kabul ettı aldattıgını ilk soyledıgımde ınkar etmişti.ve butun bunlar konusulurken yıne ses kaydı aldım kendı evimizde.daha sonra eşyalarını toparlayıp evden ayrıldı aılesının yanına gitti.aradan 1 hafta falan gectıkten sonra bana gelıp konusmak ıstedı bende o geldıgınde yıne ses kayıdı alarak butun olanı bıtenı anlattı aldattıgı kısıyle istanbula gitmeler falan akabınde cok pısman oldugunu ve bunu bır daha yapmayacagını vs soyleyerek uzerıne bırde kur'an-ı kerim öperek bana soz verdı.bende cahıllıgıne verdım ve tekrardan esyalarını toplayıp evımıze gerı döndü.yalnız şimdi aynı kişiyle tekrar defalarca telefonda görüştüğünü görüyorum ayrıca bu kişiyle benımle evlenmeden once 6 yıllık bır ılıskı yasamıslar.boyle bır durumda ben mahkemeye muracaat edıp eskı ve yenı delıllerı versem ne kadar başarılı olurum.ayrıca kayınvalıdeme 8-10 bin tl cıvarında bır altın borcumuz var ev kırası oderken sıkıstıgımız donemler de almıstık bunu benden talep edebılırler mı evin reisi erkektir falan gibi.