Merhaba yaşım 18

8 ay önce girmiş olduğum bir fabrikada düne kadar çok güzel çalışmaktayım hatta çok kısa bir süre içersinde depo sorumlusu olarak tayin edildim dün fabrikanın eski çalışanlarından 15 yıllık bir eleman bana filan malzemeyi verirmisin dedi bende tamam abi şunu bırakayım vereceğim dedim o yine ya hadi ver su malzemeyi diyerek ısrar etti tamam abi vereceğim bir dakka dememle sen kimsin ulan bana cevap veriyosun bilmem neyin çocuğu ve daha çok ağır hakaretler ederek yüzüme sert bir tokat attı tokatın etkisiyle kısacası gözüm döndü ve yakında bulunan küçük bir kürekle vurdum adam bayılınca panikle çevreden yardım istedim adamı hastaneye getirdiler çok şükür bişey yok lakin bugün işe gittiğimde çıkarılacağımızı tahmin ediyordum ama çıkarılan ben oldum yine bir şey demeyecektim pat ron depoyu teslim et eksik çıkan malzemeye maaşından keseceğim hatta maaşından fazla eksik çıkarsa senet imzalattıracağım diye söyledi bunu söyleyince ben hiçbir şey diyemeden depo sayımı yapmaya başladım her malzemeden mutlaka eksik çıkıyor ve bunlar not tutuluyor yarın öğlene bu sayım ancak biter 3 4 bin tl tutarında eksik çıkacağı benziyor ben bu deponun sorumlusu iken deponun anahtarı hiç ben de durmadı ve benim izinli olduğum günlerde bu depodan isteyen istediği malzemeyi alarak çıkabiliyor du depoda güvenlik kameraları mevcut ve bu paranın ne maaşımdan kesilmesine ne de fazlasını ödeme niyetim yok ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim ayrıca oradan bana vurduğu halde neden onu da çıkartmıyorlar işten