+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 Sayfa İlkİlk 1234
31 den 36´e kadar toplam 36 ileti bulundu.

Konu: Forumda sürekli haksız yere banlanıyorum.

Forumda sürekli haksız yere banlanıyorum. Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    diyarbakır
    İletiler
    15
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Forumda sürekli haksız yere banlanıyorum.

Alıntı senoleker rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Yüzlerce foruma üyeyim. Lafın gelişi değil, gerçekten.
    Birkaç foruma sinirlenip terkettiğim oldu. Ama şimdiye kadar tek bir forumdan banlandım. Onda da forumun sahibi / yöneticisi foruma gelenleri dolandırmaya çalışıyordu ve üyeleri uyaran bir yazı yazdım, forum sahibi de tekerine çomak soktuğumdan olsa gerek mesajımı silip beni de süresiz banladı.
    Bu "forum" denen naneler beni banlamadıklarına ve sizi banladıklarına göre sorun forumlardan değil sizden kaynaklanıyor olsa gerekmez mi?
    sadece düz mantık yürütüyorsunuz.ben neyin ne olduğunu biliyorum.ilk hesabım belki normal karşılanabilir ama oda insan haklarına göre yanlıştı diye düşünüyorum.daha önce neyin ne olduğunu yazdım.

Hukuki NET Güncel Haber

Forumda sürekli haksız yere banlanıyorum. konulu yargıtay kararı ara
    Forumda sürekli haksız yere banlanıyorum. konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.779
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı metehanejder rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    sadece düz mantık yürütüyorsunuz.ben neyin ne olduğunu biliyorum.ilk hesabım belki normal karşılanabilir ama oda insan haklarına göre yanlıştı diye düşünüyorum.daha önce neyin ne olduğunu yazdım.
    Bugünkü şartlarda,
    kısaca
    forum sahibi / yöneticisi kişi,
    canı sıkıldıkça sizi banlama hak ve özgürlüğüne sahip ve buna da hukuki olarak yapabileceğiniz hiç bir şey yok.
    ( kendi adıma bir forum sahibi olsam, hergün banlayıp ertesi gün banını kaldırıp tekrar banlamak isteyeceğim çok kişi tanıdım.)
    Diğer forumdan da banlanıyorsanız, uzağa değil yakına bakıp sebebi kendinizde aramanız gerektiğini düşünüyorum.

Nerede
    diyarbakır
    İletiler
    15
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Bugünkü şartlarda,
    kısaca
    forum sahibi / yöneticisi kişi,
    canı sıkıldıkça sizi banlama hak ve özgürlüğüne sahip ve buna da hukuki olarak yapabileceğiniz hiç bir şey yok.
    ( kendi adıma bir forum sahibi olsam, hergün banlayıp ertesi gün banını kaldırıp tekrar banlamak isteyeceğim çok kişi tanıdım.)
    Diğer forumdan da banlanıyorsanız, uzağa değil yakına bakıp sebebi kendinizde aramanız gerektiğini düşünüyorum.
    Mesela boşanmada BEKLENTİLERİ ZARAR GOREN taraf tazminat talep edebiliyor.

Burada da haksız yere banlanan arkadasın beklentileri zarar görmüştür. Karşı tarafatan tazminat alabilmesi gerekir

ama burda böyle demiş.bu sebeple dava açamaz mıyım? ayrıca bu konuda kendimde suç asla aramam.kendinde suç ara diye beyin fakiri psikiyatrist de diyordu.sizde onun kadar kadar uzaksınız konuya.gelip burda beni suçlamayın.ayrıca amerikan güdümlü psikiyatri ilaçları delileri azarlamak ve daha kötü yapmak için kurulmuştur.islamiyeti sevmem ama islami psikiyatri delileri azarlamaz.ayrıca psikiyatrinin bilimselliği yoktur. Tıbbın bütün dalları arasında bilimsel temeli en zayıf olan psikiyatridir. Psikiyatri, 1970’lerin sonuna kadar bu mesleğin babası sayılan Sigmund Freud’un anlayışına göre icra edilirdi. Freud’a göre ruh ve sinir hastalıkları, daha çok, çocuklukta meydana gelen olayların şuur altında yarattığı çatışmaların sonucu idi.psikiyatrik ilaç alırsan daha kötü olursun daha kötü olmamak daha iyi olmak için psikiyatrik ilaç içmemek gerek.ayrıca neden ben psikiyatrik ilaç içerken akıl hastalığım daha kötüydü psikiyatrik ilacı bırakınca daha iyi oldu?ayrıca ders çalışamıyordum psikiyatrik ilaç alırken bıraktım ders çalışabiliyorum.ayrıca psikiyatriki ilaçlar beden sağlığını bozuyor ve cinsel verimi düşürdüğü gibi abaza yapıyor

psikiyatrik ilacın yararı yoktur zararı çoktur.delileri azarlayan amerika ve israil tarafından delilere zarar vermek için yapılmıştır.işte bu israil ve amerika öyle bir salak ki zararlı olduğu için azarladıkları delilerin hastalığını daha kötü yapacak ilaçları verip daha çok zararlı olmalarını sağlıyorlar.psikiyatrik ilaç içmeyin içtirtmeyin.

bu linkleri ve burdaki yazıyı oku.

http://www.ustunongel.com/index.php?ll=detay&src=71

http://www.bianet.org/biamag/saglik/...-kitabi-okusun

http://ekonomi.milliyet.com.tr/psiki...54/default.htm

bu yazı bölümler halinde hepsini okuyun.

radikalde konuyla ilgili çıkan bir habere göre ilaçlar hakkında dönen şöyle spekülasyonlar mevcuttur:

1- depresyonların tedavisinde kullanılan ilaçlardan özellikle seçici serotonin geri alım engelleyicisi (ssri) grubundan ilaçların özellikle birkaçı, homisid (başkasını öldürme), suisid (kendini öldürme) hatta her iki davranışa birden yol açabilir.
    2- psikiyatrik ilaçlar, beyinde kalıcı hasara, kansere neden oluyor.
    3- psikiyatrik ilaçlar, beyin biyokimyasını etkileyerek, daha doğrudan deyişle değiştirerek psikiyatrik bozuklukları tedavi ediyor. mesela yukarıda anılan ssri ilaçlar, beyindeki serotonin adlı biyoamin'in akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. başka ilaçlar da dikkate alınırsa, psikiyatrik ilaçlar, dopamin, noradrenalin üzerinden beyinde biyokimyasal değişmelere yol açarak sonuca ulaşıyor. halbuki söz konusu ruhsal bozuklukların, beyindeki biyokimyasal değişmeler sonucu ortaya çıktığı konusunda kesin kanıt yok.
    4-psikiyatrik ilaçlar, alışkanlık yapan ve tabii uyuşturucu olan alkol, hatta esrar gibi etki ediyor. psikiyatrik yakınmaları olan kişiler, bugünün legal ilaçlarını kullandıklarında iyileşme belirtileri gösterseler bile, ilacı bıraktıklarında, belirtiler geri geliyor. başka ifadeyle, bu ilaçların etkisi geçici, sadece kullanıldığı sürede ve anılan uyuşturuculardan çok farklı değil.
    Konu metehanejder tarafından (06-06-2013 Saat 13:02:01 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.779
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Mesela boşanmada BEKLENTİLERİ ZARAR GOREN taraf tazminat talep edebiliyor.

Burada da haksız yere banlanan arkadasın beklentileri zarar görmüştür. Karşı tarafatan tazminat alabilmesi gerekir

ama burda böyle demiş.bu sebeple dava açamaz mıyım? ayrıca bu konuda kendimde suç asla aramam.kendinde suç ara diye beyin fakiri psikiyatrist de diyordu.sizde onun kadar kadar uzaksınız konuya.gelip burda beni suçlamayın.ayrıca amerikan güdümlü psikiyatri ilaçları delileri azarlamak ve daha kötü yapmak için kurulmuştur.islamiyeti sevmem ama islami psikiyatri delileri azarlamaz.ayrıca psikiyatrinin bilimselliği yoktur. Tıbbın bütün dalları arasında bilimsel temeli en zayıf olan psikiyatridir. Psikiyatri, 1970’lerin sonuna kadar bu mesleğin babası sayılan Sigmund Freud’un anlayışına göre icra edilirdi. Freud’a göre ruh ve sinir hastalıkları, daha çok, çocuklukta meydana gelen olayların şuur altında yarattığı çatışmaların sonucu idi.psikiyatrik ilaç alırsan daha kötü olursun daha kötü olmamak daha iyi olmak için psikiyatrik ilaç içmemek gerek.ayrıca neden ben psikiyatrik ilaç içerken akıl hastalığım daha kötüydü psikiyatrik ilacı bırakınca daha iyi oldu?ayrıca ders çalışamıyordum psikiyatrik ilaç alırken bıraktım ders çalışabiliyorum.ayrıca psikiyatriki ilaçlar beden sağlığını bozuyor ve cinsel verimi düşürdüğü gibi abaza yapıyor

psikiyatrik ilacın yararı yoktur zararı çoktur.delileri azarlayan amerika ve israil tarafından delilere zarar vermek için yapılmıştır.işte bu israil ve amerika öyle bir salak ki zararlı olduğu için azarladıkları delilerin hastalığını daha kötü yapacak ilaçları verip daha çok zararlı olmalarını sağlıyorlar.psikiyatrik ilaç içmeyin içtirtmeyin.

bu linkleri ve burdaki yazıyı oku.

http://www.ustunongel.com/index.php?ll=detay&src=71

http://www.bianet.org/biamag/saglik/...-kitabi-okusun

http://ekonomi.milliyet.com.tr/psiki...54/default.htm

bu yazı bölümler halinde hepsini okuyun.

radikalde konuyla ilgili çıkan bir habere göre ilaçlar hakkında dönen şöyle spekülasyonlar mevcuttur:

1- depresyonların tedavisinde kullanılan ilaçlardan özellikle seçici serotonin geri alım engelleyicisi (ssri) grubundan ilaçların özellikle birkaçı, homisid (başkasını öldürme), suisid (kendini öldürme) hatta her iki davranışa birden yol açabilir.
    2- psikiyatrik ilaçlar, beyinde kalıcı hasara, kansere neden oluyor.
    3- psikiyatrik ilaçlar, beyin biyokimyasını etkileyerek, daha doğrudan deyişle değiştirerek psikiyatrik bozuklukları tedavi ediyor. mesela yukarıda anılan ssri ilaçlar, beyindeki serotonin adlı biyoamin'in akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. başka ilaçlar da dikkate alınırsa, psikiyatrik ilaçlar, dopamin, noradrenalin üzerinden beyinde biyokimyasal değişmelere yol açarak sonuca ulaşıyor. halbuki söz konusu ruhsal bozuklukların, beyindeki biyokimyasal değişmeler sonucu ortaya çıktığı konusunda kesin kanıt yok.
    4-psikiyatrik ilaçlar, alışkanlık yapan ve tabii uyuşturucu olan alkol, hatta esrar gibi etki ediyor. psikiyatrik yakınmaları olan kişiler, bugünün legal ilaçlarını kullandıklarında iyileşme belirtileri gösterseler bile, ilacı bıraktıklarında, belirtiler geri geliyor. başka ifadeyle, bu ilaçların etkisi geçici, sadece kullanıldığı sürede ve anılan uyuşturuculardan çok farklı değil.
    Konumuz;
    - israil değildi,
    -Abd değildi,
    _bahsettiğiniz ilaçlar değildi,
    -abazalık hiç değildi,
    -sigmont freud bir forumdan banlanmayla ilgili bir konuya adının dahil edildiğini görecek kadar yaşasaydı , bugün herhalde kahrından ölürdü !

Söylenenlere inanmamak / anlamak istememek gibi kronik bir sorununuz var anladığım,

buyrun açın davayı.....

Nerede
    diyarbakır
    İletiler
    15
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Konumuz;
    - israil değildi,
    -Abd değildi,
    _bahsettiğiniz ilaçlar değildi,
    -abazalık hiç değildi,
    -sigmont freud bir forumdan banlanmayla ilgili bir konuya adının dahil edildiğini görecek kadar yaşasaydı , bugün herhalde kahrından ölürdü !

Söylenenlere inanmamak / anlamak istememek gibi kronik bir sorununuz var anladığım,

buyrun açın davayı.....
    ben sadece psikiyatrik ilaçlar zararlı olduğu için daha çok kişi görsün diye yazdım bunu.ama böyle şeyleri söyleyeceğimiz yerde söyleriz ama her yerde de papağan gibi tekrar etsek millet rahatsız olur ama söyleyeceğimiz yerde söylemeliyiz.mesela forumlara konu açabiliriz arkadaşlara söylebiliriz.yada basın yayına ulaştırıp herkesin görmesini sağlayabiliriz. Söylenenlere inanmamak / anlamak istememek gibi kronik bir sorununuz var anladığım, bende bunu beni banlayanlar için düşünüyorum.ayrıca dava açmayı bende biliyorum.önemli olan onu nasıl kazanabileceğim.ben bunu soruyorum ama 4 sayfada avukat tutma dışında somut bir yardım yok.avukat bende tutabilirim kazanmak için hangi delileri toplamam gerekiyor.bir sürü hesabım oldu isimlerini hatırlamıyorum fazla belki birkaç tanesini bulabilirim nasıl kazancam davayı?
    Konu metehanejder tarafından (08-06-2013 Saat 18:11:00 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.779
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

nasıl kazancam davayı?
    %99,999999999 Kazanamazsınız açmak istediğiniz o davayı.
    Avukatla yüzyüze görüşün denme sebebi de, belki kazanabilme ihtimalinizi %0,0000001 arrtırabilecek olmasıdır.

+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 Sayfa İlkİlk 1234

Bu sayfada bulunan kavramlar: