Merhabalar;
Belediyeye çatı katı yaptırmak için başvurduk.Evimiz şuan 2 katlı alt katı bize ait değil satılmıştır. 20 Yıldır aynı ikamette oturmakta bulunmaktayız.Dosyamız açıldı evin resimleri çekildi,Bilir kişi geldi ve başvurumuz işleme alındı.Evimizin tapusu yoktur,zaten oturduğumuz yerdede çoğu kişinin tapusu yoktur.Kasım ayından beri haber bekliyoruz.Belediyeyi haftada 2gün arıyodum haber almak için ve her seferinde başkanın yoğun programı yüzünden ilgilenemediğini söylüyorlardı.Geçtiğimiz hafta belediyeye gidip dosyama bakmak istediğimi söyledim biraz zor olsada tanıdık vasıtasıyla dosyama bakabildim, Dosyada yeşil alan ibaresi vardı ve bu yüzden işlem yapamayacağımızı söylediler.Bu zamana kadar neden tarafımıza bunun iletilmediğini sorduğumda yeni sonuçlandı cevabı aldım.Şimdi benim 20yıldır ikamet ettiğim bir yerde yeşil alan diye çatı katı yapamıyacakmıyım.Eğer yapma imkanım var ise siz değerli abilerim ablalarım bana nasıl bir yol gösterirsiniz.Cevaplarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler...